Fotokonkurso nugalėtojai

Fotoistorijos

Fotokonkursas „Ar matai, kaip keičiasi..?“ buvo skirtas fiksuoti, kaip Lietuvos miestai, miesteliai pasikeitė ES investicijų dėka

Fotoistorijų konkursas buvo organizuojamas siekiant atskleisti, kaip regionų gyventojų akimis pasikeitė gyvenimas Lietuvoje per 20 metų: kaip veidą pakeitė jų miestas ar miestelis, rajonas ar kaimelis, kaip prie jo per pastarąjį dvidešimtmetį prisilietė Europos Sąjungos (ES) investicijos, kurių per šį laikotarpį buvo panaudota beveik 20 milijardų eurų.

Konkurse kvietėme dalyvauti ne tik vyresnio amžiaus regionų gyventojus, bet ir jų vaikus ar anūkus. 

Fotokonkursas buvo organizuojamas spalio 1 – lapkričio 11 dienomis, dabar vyksta konkurso nugalėtojų atranka, o trys geriausių darbų autoriai prizais bus apdovanoti gruodžio pirmąją.

Darbus vertina regioninių laikraščių redakcijos. Kiekvienos vietos redakcijos išrinkti nugalėtojai pateks į antrąjį konkurso etapą, kuriame bus varžomasi dėl pagrindinio ministerijos įsteigto prizo – sveikatingumo savaitgalio pasirinktame SPA centre.

Fotoistorijų konkurso „AR MATAI, KAIP KEIČIASI...?“ taisyklės

UŽFIKSUOK, KAIP KEIČIASI PASAULIS. RAŠYK. FOTOGRAFUOK. SIŲSK. LAIMĖK.

LR Finansų ministerija, kartu su regioninių leidinių redakcijomis, organizuoja kūrybinį fotoistorijų konkursą, kuris yra LR Finansų ministerijos vykdomos informacinės viešinimo kampanijos „ESminiai pokyčiai“ dalis, skirtas paminėti Europos Sąjungos (ES) investicijų Lietuvoje dvidešimtmetį.

Konkurse dalyvauti kviečiame visus norinčius, ypač regionų gyventojus ir vyresnio amžiaus žmones, pateikiant fotoistoriją, kurioje svarbu aprašyti, kaip pasikeitė dalyvių miestas ar miestelis, rajonas ar kaimelis, kaip prie jo per pastarąjį dvidešimtmetį prisilietė ES investicijos.

  • Pokytį kviečiame aprašyti – ranka arba kompiuteriu, pagal galimybę savo istoriją iliustruoti viena-dviem nuotraukomis. Fotoistorijas siųsti pasirinkto leidinio redakcijos kontaktais, nurodant dalyvio kontaktus (vardas, pavardė, elektroninis paštas ir telefono numeris) arba el. Paštu, adresu konkursas@esminiaipokyciai.lt, laiške nurodyti savo miestą, vardą, pavardę ir tel. nr.
  • Fotoistorijos privalo būti pateiktos ne vėliau kaip iki 2022 m. lapkričio 11 d. Vėliau pateiktos fotoistorijos konkurse nedalyvauja.
  • Iki 2022 m. lapkričio 30 d. kiekviena redakcija išrenka tris geriausias fotoistorijas ir paskelbia nugalėtojus, o 2022 m. gruodžio 1 d. vyksta konkurso apdovanojimai/prizų įteikimai. Konkurso komisija (redakcijos) pasilieka teisę paskelbti tikslią konkurso pabaigos datą vėliau, apie tai informavusi visus dalyvius el. paštu, nurodytu registracijos formoje.
  • Fotoistorijų kūrėjai bus apdovanoti prizais: kašmyriniai pledai, termosai ir sveikatingumo savaitgaliai Palangoje, Birštone ar Anykščiuose.

Daugiau informacijos apie ES investicijas: esinvesticijos.lt ir esminiaipokyciai.lt

© LR finansų ministerija