UAB „Šiaulių liftas“ įgyvendina projektą Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1258 „UAB “Šiaulių liftas” E-komercija savitarnos sprendiniai“. Šio projekto tikslas – įsigyti ir įdiegti  naujus ir inovatyvius elektroninės klientų savitarnos platformos  UAB „Šiaulių liftas“ vykdomų kėlimo įrenginių priežiūros ir serviso paslaugų  pardavimams vystyti ir užsakymams valdyti.

Šio metu  įmonės  atliekami  darbai: keleivinių, krovininių liftų, eskalatorių ir kt. įrangos priežiūros, serviso paslaugų  darbai, reikiamų atsarginių dalių likučių palaikymas sandėlyje. Pagrindiniai klientai yra privatūs verslo subjektai, gyventojų bendrijos, savivaldybių valdomos įmonės, viešos įstaigos ir kt. institucijos. Projekto įgyvendinimo metu planuojama įdiegti įvairių konstrukcijų ir dizainų projektai: keleivinių ir krovininių liftų, eskalatorių montavimo, darbų bei serviso paslaugų užsakymų priėmimai, įrangos, konstrukcijų, dizaino projektų derinimo serviso paslaugų, kainos, užsakymo vykdymo stebėsenos, pristatymo, apmokėjimo ir kt. klientui svarbūs skaitmeniniai savitarnos sprendiniai, kurių šiuo metu įmonė neturi įdiegusi.

Įgyvendinus projektą trumpės mazgų ir medžiagų tiekimo, paslaugų bei serviso, nuo užsakymų pateikimo iki įvykdymo grandinė, mažės klaidų tikimybė, gerės užsakymų vykdymo kontrolė visuose paslaugų  kūrimo, priežiūros,  serviso  etapuose, bus taupomi ištekliai, augs  prekių gamybos ir serviso paslaugų pardavimo intensyvumas, įmonės konkurencingumas.

Projektui įgyvendinti buvo suteiktas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“.

Projekto pavadinimas: „UAB “Šiaulių liftas” E-komercija savitarnos sprendiniai“.

Projekto vykdytojas: UAB „Šiaulių liftas“

Projekto vertė: 65.024,00 Eur

Skirta parama: 48.768,00 Eur

Projekto įgyvendinimo pradžia: 2022-03-21.

Numatoma projekto įgyvendinimo pabaiga: 2023-03-16.

© LR finansų ministerija