UŽFIKSUOK, KAIP KEIČIASI PASAULIS. FILMUOK. SIŲSK. LAIMĖK.

Naujienų portalas 15MIN kviečia išsitraukti telefonus, fotoaparatus, vaizdo kameras ar dronus ir dalyvauti kūrybiniame vaizdo klipų konkurse „AR MATAI, KAIP KEIČIASI PASAULIS?“.

Jau 20 metų Lietuva keičiasi kartu su Europos Sąjungos (ES) investicijomis. Įveikėme ilgą kelią – nuo pasirengimo stojimui į ES iki buvimo pilnateise jos nare. Per šį laikotarpį į Lietuvos gerovę buvo investuota beveik 20 milijardų eurų. Kartu su ES investicijomis kuriame darbo vietas, geriname švietimo ir medicinos paslaugų kokybę, gražiname aplinką, skatiname verslą, padedame negalią turintiems žmonėms ir įkvepiame veikti kiekvieną.

Konkurso tikslas – paskatinti kūrybiškai pažvelgti į mus supantį pasaulį ir įamžinti pokytį, kaip gyvenimas ir mes patys pasikeitėme per 20 ES investicijų metų. Neretai pokyčiai tampa nematomi, nes šiandien mums jie savaime suprantami.

Nesvarbu, ar tu mėgėjas, ar profesionalas – kviečiame dalyvauti VISUS, nepaisant amžiaus, lyties ar tautybės. Konkurse laukiami tiek pavieniai asmenys, tiek komandos – svarbiausia čia yra jūsų matymas ir KŪRYBINIS POLĖKIS.

Viskas, ką reikia padaryti – pasitelkti vaizduotę ir minties jėgą, įamžinti pokytį, kurį lėmė ES investicijos Lietuvoje, pasidalyti savo kūriniu ir varžytis dėl pagrindinių prizų.

Užduotis: nufilmuok iki 1 minutės trukmės vaizdo įrašą bet kokiomis priemonėmis arba iš nuotraukų sukurk filmuką, kuris atskleistų, kaip Lietuva per 20 metų pasikeitė ES investicijų dėka. Pasidomėk ir parodyk, kurie pokyčiai ryškiausi. Gal moksle ar versle, gal energetikos, aplinkosaugos ar transporto sektoriuje, o gal visgi užimtumo ir visuomenės švietimo srityje? Gal pamatysi tai, ko nepastebėjome mes? Įkvėpk, apsižvalgyk ir įamžink pokytį! Sukurtą klipą siųsk per www.wetransfer.com el. paštu esminiaipokyciai@15min.lt iki gegužės 20 d. Laiške nurodyk siekiamą atskleisti pokytį ir savo asmens duomenis: vardą, pavardę, el. paštą bei telefono numerį.

Specialiai suburta ekspertų komisija išrinks 5 geriausius vaizdo klipus ir juos apdovanos piniginiais prizais. 1 vietai teks 1000 eurų, 2 vietai – 700 eurų, 3, 4 ir 5 vietoms – 300 eurų. Konkurso partneris 15MIN papildomai apdovanos 3 daugiausiai visuomenės balsų surinkusius klipus specialiais prizais – 3 metinių prenumeratų komplektais („15min“, „Žmonės Cinema“ ir BNS Sprintas) ir žurnalo „Žmonės“ prenumerata.

Vertinimo kriterijai: dėmesys bus skiriamas vaizdo klipo atitikimui konkurso temą, kūrybinei idėjai ir jos išpildymui, idėjos originalumui.

Konkurso darbus vertins kompetentinga komisija, kurios sudėtį sudaro savo sričių specialistai: Lietuvos režisieriai, scenaristai – Donatas Ulvydas, Eglė Vertelytė, Saulė Degutytė – Šiekštelienė, menininkė – Jolita Vaitkutė, prodiuserė – Ieva Biliūnaitė, Lietuvos muzikantas, dainų autorius, TV laidų prodiuseris – Saulius Urbonavičius – Samas, fotografas – Antanas Sutkus ir videorinkodaros specialistas Rolandas Burokas.

Daugiau informacijos apie ES investicijas: esinvesticijos.lt ir esminiaipokyciai.lt

© LR finansų ministerija